Skrivschatull England

439235

SKRIVSCHATULL, England,1800-tal, mahogny med metallinläggningar, höjd ca 14, 25x40 cm, nyckel finns

Smärre skador, metallskylt med ägarinitialer SU Palm

Ändringar/tillägg
nyckel finns att hämta i utlämningen

Diverse

Rum 7

Skrivschatull England

Budhistorik (3 bud)

3062010
3055660
3045306

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.