LG Lundberg offset med applikationer

439230

LG LUNDBERG född 1938): "Mjukt och mänskligt III", signerad och daterad 1968, 7/20, offset med applikationer, ca 59,5x48 cm

UTSTÄLLD: Galerie D´Art, Saltsjöbaden

Budhistorik (1 bud)

3061388
2017-02-09 12:45:12

2017-02-09 kl 14:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.