Taklampa 1950-tal

439224

TAKLAMPA, 1900-talets mitt, stomme i mässing, 5 ljuspunkter, höjd ca 61 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 4

Taklampa 1950-tal

Budhistorik (6 bud)
3061232
650
3052246
600
3061227
600
3052246
3061226

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.