Frans Berg oljemålning

439221

FRANS BERG (1892-1949): Parklandskap med herrgårdsbyggnad, signerad "F Berg 43", olja på duk, ca 70x101 cm

Rum 6

Frans Berg oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3060876
750
3060604
700
3060875
700
3060604
650
3060612
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.