Säng 1800-tal

439220

SÄNG, massiv mahogny/fanér i pyramidmahogny, blandstil (empire/nyrokoko), 1800-talets senare del, höjd ca 112, 202 x 193,5 cm, bäddmått ca 192 x 95 cm

Bruksslitage

Möbler, Sängar, madrasser

Rum 10

Säng 1800-tal

Budhistorik (19 bud)
3062693
1 400
3062687
1 300
3062691
1 300
3062687
3062686

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.