Bohumil Bergauer oljemålning

439219

BOHUMIL BERGAUER (Tjeckoslovakien, 1910-1970): Landskap med bondgård, signerad B Bergauer, olja på duk, ca 66x85 cm

Rum 5

Bohumil Bergauer oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3061939
500
3061537
3055210

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.