Soffa Leather World

439202

SOFFA, 2000-tal, svart skinn med ben i formstöpt aluminium, märkt "Leather World", sitthöjd ca 42, bredd 200 cm

Smärre slitage

Möbler, Soffor

Rum 11

Soffa Leather World

Budhistorik (15 bud)
3062661
3062659
1 900
3062656
1 800
3062651
1 700
3062654
1 700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.