Gustav Anckarswärd oljemålning

439201

GUSTAF ANCKARSWÄRD (1792-1878): Landskapsmotiv, olja på duk, 58x80 cm

Dukhål, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (8 bud)
3081769
8 000
3077341
7 000
3076767
6 200
3075463
3 200
3075461

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.