Curt Hällqvist

439187

CURT HÄLLQVIST, läsande kvinna i soffa, signerad samt daterad 46 - 47, olja på duk, ca 32x45 cm

Något krackelerad

Geijersgatan 14, Göteborg

Curt Hällqvist

Budhistorik (33 bud)
3074699
6 600
3074707
6 600
3074699
6 400
3074693
6 200
3074693
6 000

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.