Birgitta Liljeblad etsningar

439184

BIRGITTA LILJEBLADH (född 1924): (3) Figurstudier, signerade Birgitta Liljebladh, daterade -47, -52 samt -64, en etsning numrerad 85/125, en etsning med dedikation, varierande mått omkring ca 25x20 cm

Fack 53

Birgitta Liljeblad etsningar

Budhistorik (3 bud)

3054143
650
3071403
600
3054143

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.