Elastolin figurer

439183

ELASTOLIN FIGURER, ca 100 st., 1930-50-tal, bestående av: indianer och cowboys, därav 14 till häst, indiantält, lägereldar, män vid totempåle, stridande, mm
Dessutom medföljer ca 40 st figurer av anndra fabrikat, bl.a Leyla, Lineol

Diverse skador, färgbättringar, lagningar

Diverse, Leksaker

Elastolin figurer

Budhistorik (20 bud)
3073588
3 400
3073577
3 200
3073574
3073571
2 800
3072770
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.