Skulptur

439181

SKULPTUR, olivträ, don Quixote, höjd ca 36 cm

Slitage, sprickor, lagningar

Konst, Skulpturer

Skulptur

Budhistorik (7 bud)
3061675
600
3061152
550
3061412
500
3061152
450
3061411

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.