Eric Hallström oljemålning

439178

ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): Tvätterskor, signerad Eric Hallström, olja på pannå, ca 50x61 cm

Eric Hallström oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3060607
3048673
3047304
3046364

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.