Oljemålning porträtt

439172

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets slut): Porträtt, olja på duk, signerad, ca 62x50 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 24

Oljemålning porträtt

Budhistorik (30 bud)
3061720
2 800
3061717
2 600
3061708
2 400
3061714
3061708

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.