Skulptur noshörning

439169

SKULPTUR, patinerad konstmassa, 1900-tal, i form av noshörning, längd ca 52 cm, höjd ca 26 cm, vikt 37 kg; träplatta medföljer

Smärre slitage, mindre nagg

Konst, Skulpturer, Diverse

Rum 7, Hylla 1

Skulptur noshörning

Budhistorik (15 bud)
3064517
2 600
3064209
2 400
3064199
3064206
3064199
1 900

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.