Anshelm Dahl oljemålning

439167

ANSHELM DAHL (1897-1964): Naturmotiv, signerad Anselm Dahl, olja på duk, ca 36x57 cm

Fack 17

Anshelm Dahl oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3059943
2017-02-08 19:29:43

2017-02-09 kl 12:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.