Oluf Höst färglitografi

439164

OLUF HØST (Danmark, 1884-1966), Vintermotiv från Bognemark, Bornholm, signerad Oluf Höst, färglitografi 127/130, bildyta ca 37x58 cm

Tavelvagn 32

Oluf Höst färglitografi

Budhistorik (9 bud)
3067808
700
3067068
650
3062861
600
3067062
550
3062861
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.