Takarmaturer mässing Light up the dark

439157

TAKARMATURER, 1 par, mässing, 1950-tal, kupor i opalglas, totalhöjd ca 59 cm

Slitage

Belysning, Taklampor, Temaauktion

Budhistorik (13 bud)
3071382
3066274
750
3071381
750
3066274
700
3071380
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.