Ulf Trotzig etsning

439156

ULF TROTZIG (1925-2013), "Paysage", signerad och daterad -61, etsning, 7/20, bildyta 40x49 cm

Tavelvagn 32

Ulf Trotzig etsning
Budhistorik (7 bud)
3071395
3069946
950
3069946
900
3071389
850
3069946

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.