Axel Nilsson 1931 Färg och Form

439153

AXEL NILSSON (1889-1981): "Sommarnatt vid sjö", signerad och daterad Axel Nilsson 1931, blandteknik, ca 21x29 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 4

Budhistorik (5 bud)
3069259
500
3068564
450
3064426
3064402
3063864

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.