Leksaksdjur

439150

LEKSAKSDJUR, ca 35 st., 1900-tal, olika åldrar, huvudsak i massa, bl.a lejon, dromedar, tiger, hästar, apa, get, mm

Diverse skador

Diverse, Leksaker

Leksaksdjur

Budhistorik (15 bud)
3073670
950
3073516
900
3073669
900
3073516
850
3073547

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.