Tamburmajor

439149

TAMBURMAJOR, valnöt samt bok, 1900-talets andra hälft, höjd ca 190 cm

Bruksslitage

Rum 6

Tamburmajor

Budhistorik (10 bud)
3058529
3060981
950
3058529
850
3055864
3055864
600

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.