Golvarmatur Bergbom Light up the Dark

439144

BERGBOM, golvarmatur, svärtad plåt samt mässing, 1940-tal, dekorstav i trä, höjd inklusive skärm ca 152 cm

Smärre slitage

Belysning, Bordslampor, Temaauktion

Budhistorik (11 bud)
3071283
2 400
3071074
3070943
3070943
1 700
3070905
1 600

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.