Thea Ekström blandteknik

439142

THEA EKSTRÖM (1920-1988), Komposition, signerad och daterad Ekström 4 XI 62, blandteknik på papper, ca 27x22,5 cm

Fack 53

Thea Ekström blandteknik
Budhistorik (20 bud)
3062816
1 700
3058262
1 600
3054014
3058260
1 400
3054014
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.