Seton Ekolsund frontstycke turkmensk

439137

TEXTIL, FRONTSTYCKE, turkmensk, antik, ca 89x160 cm

Senare fransar, lagningar, slitage

Mattor/Textilier, Temaauktion

Rum 16

Budhistorik (6 bud)
3075731
3075339
500
3075294
450
3075225
3075224

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.