Reinhold Ljunggren litografi

439134

REINHOLD LJUNGGREN (född 1920): Vintermotiv, signerad och numrerad R. Ljunggren, 101/260, litografi, ca 31x45 cm

Fack 44

Reinhold Ljunggren litografi
Budhistorik (2 bud)

3061839
3050047

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.