Axel Fridell etsning

439120

AXEL FRIDELL (1894-1935): "Mannen i kappan", porträtt av Arvid Knöppel, signerad Axel Fridell 1916, samt signerad Fridell i plåten, etsning, bildyta ca 19x14 cm

Något gulnad

Fack 50

Axel Fridell etsning
Budhistorik (5 bud)
3068619
3053874
950
3053874
600
3055896
550
3053874

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.