Seton Ekolsund parvaser ljusstakar

439118

PARVASER / LJUSSTAKAR, 1 par, slipad kristall, för prismor, höjd 26 cm, sent 1800-tal.

Enstaka nagg, stavprismor medföljer, dock samtliga med nagg.

Glas, Övrigt glas, Temaauktion

Monter 4

Budhistorik (6 bud)
3075824
3074722
500
3068969
450
3064131
3063829

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.