Olle Lindgren olja på duk

439111

OLLE LINDGREN (född 1930): (2), varav en "Sommaren vid havet", monogramsignerad, olja på duk, ca 25x24 cm

Fack 23

Olle Lindgren olja på duk

Budhistorik (18 bud)
3058646
1 600
3049674
3049621
1 400
3049673
1 400
3049621
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.