Ulla Waller parismotiv

439096

ULLLA WALLER (1916-1996): "Pråmar Paris", signerad, olja på duk, ca 45x66 cm

Fack 10

Ulla Waller parismotiv

Budhistorik (7 bud)
3060314
600
3061216
550
3060314
500
3060565
450
3060314

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.