Seton Ekolsund dukar kuddfodral

439086

DUKAR, KUDDFODRAL, 5 st, 18/1900-tal, bl.a silke, sent 1800-tal, ca mått diameter 85, 33 cm, 155x48, 50x50 cm

Smärre slitage, silkesduk med skador

Diverse, Temaauktion

Monter 2

Budhistorik (2 bud)

3075848
3060267

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.