Oljemålning 1800-tal

439079

BERQUIN (1800-tal): Porträtt av flicka i hatt, signerad L. Berquin, olja på pannå, ca 24x16 cm

Konst, Äldre måleri

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
3062569
1 700
3060353
1 600
3060351
3060350
3049681

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.