Sideboard 1920/30-tal

439077

SIDEBOARD, Mjölby intarsia 1940-tal mahogny, med intarsia i form av scener ur "Tusen och en natt", höjd ca 75, 203x31 cm, nycklar saknas

Ytslitage, smärre fanérskador, smärre fuktskador på obrdsskiva

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Sideboard 1920/30-tal

Budhistorik (15 bud)
3059505
4 200
3061886
4 200
3059505
3 400
3055030
3 200
3059504
3 200

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.