Ulf Gripenholm

439069

ULF GRIPENHOLM (född 1943), Badare I, färglitografi, 1983, signerad och daterad Gripenholm 1987, provtryck 43x55,5 cm

Fack 40

Ulf Gripenholm
Budhistorik (9 bud)
3061341
700
3059961
650
3057452
600
3055713
550
3053541
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.