Edvin Ollers oljemålning

439064

EDVIN OLLERS (1888-1959): Landskap, signerad och daterad E Ollers 1955, olja på duk, ca 50x62 cm

Tavelvagn 32

Edvin Ollers oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3062576
3062566
1 400
3062575
1 400
3062566
1 300
3062568

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.