Seton Ekolsund Erling Johansson pastell

439040

ERLING JOHANSSON (född 1934): Porträtt av Lorenze "Lolo" Seton, signerad och daterad Erling J, 2003, pastell, 84 x 46 cm

Proveniens: Familjen Seton, Stockholm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Rum 2

Budhistorik (4 bud)

3077132
3075942
3075464
3065030

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.