Jan Christian Poortenaar stilleben

439037

JAN CHRISTIAN POORTENAAR (Holland, 1886-1958): Stilleben med fiol, fågel och fat, signerad J C Poortenaar, olja på duk, ca 100x76 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Budhistorik (6 bud)
3063109
3062349
850
3062344
450
3062341
3061130

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.