Seton Ekolsund Elin Corlin Seton textilapplikation

439032

ELIN CORLIN (1908-2006): Textilapplikation med pärlor, signerad, rammått 111x80 cm

Proveniens: Familjen Seton, Stockholm

Konst, Modernt måleri, Mattor/Textilier, Temaauktion

Fack 42

Budhistorik (15 bud)
3077416
3076480
3076479
900
3076478
850
3076477

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.