Astrid Gate skål

439031

ASTRID GATE, skål på fot, underfångsglas, stämplesignerade daterad Astrid Gate 1989, etsad dekor av blommor höjd 13, diameter 19,5 cm

Glas, Konstglas

Monter 5

Astrid Gate skål

Budhistorik (24 bud)
3061674
1 900
3061670
1 800
3061665
1 700
3061667
1 700
3061665
1 600

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.