Okänd konstnär oljemålning

439028

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): By med rastande man, otydligt signerad och daterad, olja på pannå, ca 24x33 cm

Konst, Äldre måleri

Okänd konstnär oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3064560
3064296
3064295
3064294
950
3064293
900

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.