Karmstolar i mahogny

439019

KARMSTOLAR 1 par, 1900-talets början, mahogny, med intarsia, sitthöjd 48 cm

slitage, senare klädsel

Rum 19

Karmstolar i mahogny

Budhistorik (10 bud)
3060806
750
3058028
700
3056136
650
3055616
600
3053797
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.