Lavakaméer 1800-tal

439016

LAVAKAMÉER, 9 st., 1800-tal, en fattad i 18 k guld och två i 14 k guld, 2-3 cm

Två med skador, smärre slitage

Guld/Smycken

Kundcenter

Lavakaméer  1800-tal

Budhistorik (8 bud)
3069186
3069185
2 800
3069184
2 600
3069183
2 400
3062157

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.