Ljuskrona med prismor

439013

LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, Haga-modell, för fyra ljus, höjd 58 cm

Slitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 4

Ljuskrona med prismor

Budhistorik (13 bud)
3061921
3060298
3061882
950
3060298
900
3060890
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.