Kamilo Ruzicka oljemålning

439011

KAMILO RUZICKA (1899-1972): Skördetider, signerad och daterad Kamilo Ruzicka 1960, olja på duk, ca 73x 92 cm

Fack 42

Kamilo Ruzicka oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3049432
3045487

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.