Skåp 1930-tal

439010

SKÅP, 1930-tal, ek och björk, skuren dekor på dörrarna, svarvade pelare, invändigt med justerbara hyllor, draghandtag av patinerad mässing, höjd 167, 154x56 cm, nyckel finns

Slitage

Rum 3

Skåp 1930-tal

Budhistorik (1 bud)

3062011
2017-02-09 18:12:55

2017-02-09 kl 18:21
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.