Skrivbord gustaviansk stil

439009

SKRIVBORD, gustaviansk stil, omkring 1900, fanérade med mahogny, nyckelskyltar, fothylsor, beslag i mässing, 5 lådor, höjd ca 80, 156x87 cm, nyckel och ett beslag medföljer

Slitage, blekt, ytskador

Rum 11

Skrivbord gustaviansk stil

Budhistorik (4 bud)

3048917
2 800
3061962
2 600
3048917
3045373
950

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.