Bokskåp

439006

BOKSKÅP, 1800-talets slut, fanérade med valnöt och valnötsrot, höjd ca 240, 121x37 cm, nyckel finns

Fanerskador, lagningar, en list skadad del medföljer, ett nyckelbeslag skadat

Rum 18

Bokskåp

Budhistorik (18 bud)
3061433
5 800
3061367
5 600
3061367
5 400
3061424
5 200
3061367
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.