Vitrinskåp, 1900-talets första hälft

439004

VITRINSKÅP, bonad björk, 3 låsbara vitrindörrar med krysspröjsar, höjd 176, 133 x 36 cm

Bruksslitage, lagad skada, spricka i ena vintringlaset

Rum 8

Budhistorik (33 bud)
3058973
7 400
3058998
7 200
3058973
7 000
3058990
6 800
3058973
6 600

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.