Andreas Wargenbrant Bulldog 3/8 ex

439002

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Bulldog, signerad och numrerad 3/8, gulmetall, höjd ca 88 cm, längd ca 100 cm

Konst, Skulpturer

Rum 3

Budhistorik (11 bud)
3064389
22 000
3064317
21 000
3060222
20 000
3063011
20 000
3060222
16 500

Slutpris SEK:
22 000
2 215 EUR, 2 517 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.