Holländsk skola omkring 1820 olja

439001

HOLLÄNDSK SKOLA (omkring 1820): Kvinna med spinnrock, olja på duk, 58x69 cm

Färgbortfall, skador

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (9 bud)
3067095
6 600
3064028
6 400
3064028
6 000
3064026
5 800
3064024
3 200

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.